Volné termíny k Veronice pro nové i stávající klienty, volejte 731481599


ODBORNÁ PEDIKÚRA A ORTHONYXIE V PRAZE

Komplexní péče o nohy-školící centrum pedikúry

Mgr. Veronika Morstein Matulová
 

Lucie Blatná

odborná pedikérka, manikérka

IČ: 05316600
tel: 736 763 292

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor kosmetické služby. Už během studia jsem byla rozhodnuta,že se chci v budoucnu zabývat hlavně pedikúrou a manikúrou. Chtěla jsem, aby moje práce byla zároveň i mým koníčkem a proto ji dělám tak ráda. Baví mě komunikace s lidmi, a vždy mě těší když můžu někomu pomoci vyřešit jeho problém a vidět výsledky svojí práce. Absolvovala jsem několik doplňujících kurzů na nehtové špony a Ruskou manikúru (suchou). Aktivně se s kolegy zúčastňujeme různých seminářů a školení na nové přípravky a techniky. Baví mě se stále vzdělávat a učit nové věci. Mám v plánu se zúčasnit kurzu zaměřeným na problematiku diabetické nohy, což je v pedikúře velmi důležitá oblast a klientů s tímto onemocněním bohužel přibývá.

Volný čas přes léto ráda trávím s přáteli nebo sportem ideálně v přírodě kde si krásně vyčistím hlavu. V zimních měsících si raději přečtu knihu nebo sleduji seriály.

MOTTO: 
,,Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete. Pokud jste to ještě nenašli tak hledejte. Nepřestávejte.”
(Steve Jobs)

Kontakt
Mgr. Veronika Morstein Matulová
PODOest s.r.o.
  • Lípová 10
120 00   Praha 2
IČ: 08069905
DIČ: CZ08069905
 
Tel.: +420 731 150 841
Email: podoest@seznam.cz
Web: www.podoest.cz
Facebook Share Google Plus