Obchod s obuví otevřen. 
Otevírací doba na: www.eshop.podoest.cz


ODBORNÁ PEDIKÚRA A ORTHONYXIE V PRAZE

Komplexní péče o nohy-školící centrum pedikúry

Mgr. Veronika Morstein Matulová
 

Lucie Blatná

odborná pedikérka, manikérka

IČ: 05316600

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor kosmetické služby. Už během studia jsem byla rozhodnuta,že se chci v budoucnu zabývat hlavně pedikúrou a manikúrou. Chtěla jsem, aby moje práce byla zároveň i mým koníčkem a proto ji dělám tak ráda. Baví mě komunikace s lidmi, a vždy mě těší když můžu někomu pomoci vyřešit jeho problém a vidět výsledky svojí práce. Absolvovala jsem několik doplňujících kurzů na nehtové špony a Ruskou manikúru (suchou). Aktivně se s kolegy zúčastňujeme různých seminářů a školení na nové přípravky a techniky. Baví mě se stále vzdělávat a učit nové věci. Mám v plánu se zúčasnit kurzu zaměřeným na problematiku diabetické nohy, což je v pedikúře velmi důležitá oblast a klientů s tímto onemocněním bohužel přibývá.

Volný čas přes léto ráda trávím s přáteli nebo sportem ideálně v přírodě kde si krásně vyčistím hlavu. V zimních měsících si raději přečtu knihu nebo sleduji seriály.

MOTTO: 
,,Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete. Pokud jste to ještě nenašli tak hledejte. Nepřestávejte.”
(Steve Jobs)

Partneři
partner   partner 
Kontakt
Mgr. Veronika Morstein Matulová
PODOest s.r.o.
  • Lípová 10
120 00   Praha 2
IČ: 08069905
DIČ: CZ08069905
 
Tel.: +420 731 150 841
Email: podoest@seznam.cz
Web: www.podoest.cz
Facebook Share Google Plus
Copyright
LD Ekonom
Nová Cerekev 188
394 15 Nová Cerekev

lukasduda@ldekonom.cz
www.ldekonom.cz