Z DŮVODU EPIDEMIE CORONA ZAVŘENO DO KONCE BŘEZNA.
!!Od 1.4.2020 se stěhujeme na novou adresu Lípová 10, Praha 2ODBORNÁ PEDIKÚRA A ORTHONYXIE V PRAZE

Komplexní péče o nohy-školící centrum pedikúry

Mgr. Veronika Morstein Matulová
 

Fyzioterapie

Fyzioterapie

Aby byla v našem podologickém centru péče opravdu komplexní a abychom vám nabídli odborný pohled a odbornou pomoc při řešení vašich problémů s bolestmi zad, kloubů, nohou a dalších, rozšířili jsme naši péči o rekondiční péči na té nejvyšší úrovni.

Naše terapeutka Mgr. Ivona Postlerová DiS. se věnuje fyzioterapii již mnoho let a co víc, je to člověk, který se neustále dále vzdělává a vidí problémy velmi komplexně. Proto se můžete těšit na opravdu pečlivou diagnostiku vašich problémů a bolestí a účinný návrh řešení a také na individuální terapii, kde najde řešení právě pro vás.

Vstupní vyšetření zahrnuje celkové posouzení pohybového aparátu a jelikož chodidla jsou základním stavebním kamenem celého těla, součástí je i diagnostika chodidel na podoskopu.

Terapie je nastavena individuálně, tak aby vyhovovala přesně vám a vašemu pracovnímu nasazení a možnostem. Pokud nemůžete nebo nechcete cvičit doma, je lepší chodit na terapii častěji. Pokud budete důslední ve cvičení doma, tak stačí jednou za 14 dní.

Při fyzioterapii se využívá mnoho metod, které terapeut kombinuje dle individuální potřeby klienta.

Fyzioterapie u nás je vhodná pro všechny věkové kategorie včetně dětí. Preventivní péče zahrnuje doporučení správných pohybových stereotypů, výběr správné obuvi nebo třeba individuálních stélek do obuvi.

Ti, kdo nosíte barefoot obuv a máte nějaké problémy s bolestmi ať už v souvislosti s nošením této obuvi nebo ne, nebojte se na naší terapeutku obrátit. Ráda vám poradí, jak problémy vyřešit, abyste si mohli dále užívat chůzi či běh. Vždy je nutné najít příčinu.

Těšíme se na vaší návštěvu


Vstupní vyšetření s vyšetřením na podoskopu 55min
1500 Kč
Terapie 25min
750 Kč
Vyšetření na podoskopu
15 min 500 Kč
Partneři
partner partner partner 
Kontakt
Mgr. Veronika Morstein Matulová
  • Na Poříčí 12, palác Ymca   
110 00   Praha 1 
Senovážné náměstí 23
11000 Praha 1
IČ: 74100912
DIČ: CZ825701
 
Tel.: +420 731 150 841
Email: podoest@seznam.cz
Web: www.podoest.cz
Facebook Share Google Plus
Copyright
LD Ekonom
Nová Cerekev 188
394 15 Nová Cerekev

lukasduda@ldekonom.cz
www.ldekonom.cz