Plánováná dovolená Veronika a Tom:
4.6.-25.6., od 8.7.-14.7., 13.8. do 18.8.ODBORNÁ PEDIKÚRA A ORTHONYXIE V PRAZE

Komplexní péče o nohy-školící centrum pedikúry

Mgr. Veronika Morstein Matulová
 

MANIKURA

Kultivační manikura

 Manikúra zahrnuje analýzu nehtu a při prvním ošetření Vám vždy naplánujeme Vaše ošetření i domácí péči v souladu s aktuálním stavem nehtu. Nezapomeňte, že domácí péče je 80 % úspěchu naší společné péče nebo léčby Vašich nehtů. Vaše nehty dokážeme upravit technikou, kterou zabráníme jejich třepení i lámání. Ošetříme Vám i nehtové kůžičky a to velice pečlivě a důkladně. Můžete si nechat nehty nalakovat nebo můžeme použít p-shine a Vaše nehty budou krásně lesklé a přirozeně krásné. Aby se kvalita nehtů zlepšila je třeba pravidelnost návštěv, ideálně po 10 dnech.

HLOUBKOVÁ PŘÍSTROJOVÁ MANIKURA:důkladné odstranění kutikuly, příprava nehtu na lakování, lakování nehtů pod kutikulu, dlouho žádný odrost!

Shellack a Gelleration

Jde o permanentní lakování nehtů pomocí gelů, které mají konzistenci laku, tedy nelze nehty prodlužovat, nehty upravené touto technikou vypadají přirozeně a nemusíte o ně nijak zvlášť pečovat. Na trhu jsme hledali a našli ty nejkvalitnější gelové laky. Manikura vydrží krásná přibližně 2-3 týdny. V ceně manikury je také odstranění gelového laku nikoliv odstranění umělých nehtů.
Kontakt
Mgr. Veronika Morstein Matulová
PODOest s.r.o.
  • Lípová 10
120 00   Praha 2
IČ: 08069905
DIČ: CZ08069905
 
Tel.: +420 731 150 841
Email: podoest@seznam.cz
Web: www.podoest.cz
Facebook Share Google Plus