Od 1.4.2023 dojde ke změna ceníku pedikúry. Nové ceny již nyní v Ceníku
Tým PODOest
ODBORNÁ PEDIKÚRA A ORTHONYXIE V PRAZE

Komplexní péče o nohy-školící centrum pedikúry

Mgr. Veronika Morstein Matulová
 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Výživové poradenství

,,Společně najdeme cestu, abyste se cítili skvěle"
Mgr. Veronika Morstein Matulová

Pokud jste rozhodnutí a chcete opravdu zatočit se svými kily navíc, ráda vám pomohu a ukážu jak na to. Najdeme společně způsob. Větší část práce je ale na vás. Jde o změnu životního stylu. Jde mi především o to najít pro vás trvale udržitelný způsob jak se stravovat zdravě po celý život. Z toho plyne, že nejde o žádné rychlé hubnutí a hladovění. Naopak jsem zastáncem toho, že ke zdravému tělu a duši je třeba pestrá a dobrá strava.

Bez pohybu to ale nepůjde a proto i tomu se budeme věnovat a najdeme možnosti přímo pro vás.

Co můžete očekávat od spolupráce
se mnou:

Můžete očekávat, že našemu vytyčenému cíli budu věnovat maximum úsilí, znalostí a dovedností. Z mojí strany se jedná o mnoho hodin práce strávené u vašeho jídelníčku. Se všemi vašimi údaji a informacemi budu pracovat velmi intenzivně, abychom docílili toho, že se budete cítit dobře. Každý den budu kontrolovat to, jak se cítíte, budeme stále ve spojení a budeme se společně radovat z krůčků, které postupně povedou k větším krokům a skokům. Neplatíte si za vytvoření jídelníčku, ale za to, že vám pomohu změnit váš život a sebevědomí. 

Jak probíhá spolupráce:

Nejprve proběhne vstupní konzultace, kde si budeme povídat o vašem nynějším způsobu života a stravování. Zjistím, zda máte nějaké zdravotní problémy, zda jsou nějak genetické dispozice k onemocněním ve vaší rodině. Dále si uděláme první měření: váha, změříme tuk a změříme obvod některých vašich partií, abychom mohli sledovat progres. Tato konzultace může trvat až 90 minut.

Ráda využívám aplikaci Kalorické tabulky, během vstupní konzultace jí tedy společně nastavíme tak, abych do ní měla přístup a mohla sledovat váš zápis jídelníčku.

Poté následuje týden, kdy budete mít za úkol vše co sníte a vypijete pečlivě zapisovat, ideálně i vážit či fotit. Je to velmi důležité proto, abych zjistila, jakým způsobem se nyní stravujete. Jídelníček mi pošlete nebo ho uvidím v Kalorických tabulkách. Bohužel bez zápisu a vážení jídla se neobejdeme, ale pomohu vám, aby to bylo pro vás co nejjednodušší. 

Poté vám vytvořím jídelníček na míru, může to trvat až 2 týdny. Ten pro vás bude hlavně jako vzor, abyste pochopili jaké potraviny pro vás budou vhodné, jak často a jak moc jíst. Zpočátku se vám může zdát, že je jídla moc nebo málo. Budeme tedy společně jídelníček ladit tak, aby vám vyhovoval a cítili jste se skvěle.

Budeme ve spojení a jednou za měsíc uděláme společné přeměření a konzultaci. Je dobré, když spolupráce trvá nejméně 3 měsíce, za tu dobu byste se měli naučit více znát vaše tělo a pochopit, jak na to. Někdy je ale potřeba času víc.

Co s sebou na první konzultaci:

Měření z tělesného analyzátoru, může být Inbody, Tanita či osobní chytrá váha(není nutné)

Laboratorní rozbor krve, pokud máte nějaký novější(není nutné)

Aplikaci Kalorické tabulky ve svém telefonu s přístupovými údaji

Opravdovou vůli pracovat na sobě, vnitřní motivaci

Vědomí, že to bude náročná cesta a bude vyžadovat značnou vaší iniciativu, práci a snahu

S kým nemohu spolupracovat:

S těmi, kdo mají na vše argument a nemají motivaci, mají na vše výmluvu

S těmi kdo nejedí maso(neumím to, aby to bylo dobré:)

S lidmi s většími zdravotními problémy a obezitou 3. stupně (obracejte se prosím na lékaře obezitology, případně kvalitní nutriční poradce-zdravotníky)
Kontakt
Mgr. Veronika Morstein Matulová
PODOest s.r.o.
  • Lípová 10
120 00   Praha 2
IČ: 08069905
DIČ: CZ08069905
 
Tel.: +420 731 150 841
Email: podoest@seznam.cz
Web: www.podoest.cz
Facebook Share Google Plus